Únor 2016

Jak procestovat svět skoro bez peněz?

29. února 2016 v 23:03 | Tereza |  Cestování
Jedno z nejlepších videí, co jsem kdy viděla, úžasný člověk a po zhlédnutí videa budete mít chuť zabalit si batoh a vyrazit pryč, hned. Skvělé tipy pro lidi, pro které je cestování jakýmsi životním snem a pro ty, kteří si lámou hlavu s penězi. :) Takže komu nedělá problém angličtina, přeji pěknou podívanou!


Albánie s Kudrnou 2015

27. února 2016 v 13:14 | Tereza |  Cestování

Albánie s Kudrnou 2015

Jeden z nejkrásnějších, ale také nejnáročnějších zážitků v mém životě, kde jsem se zamilovala nejen do nádherné přírody. :) Původně bylo v plánu Španělsko, ale z toho nakonec sešlo a tak jsem se vydala do divokých hor v Albánii se svým strejdou a jeho (už brzy) ženou. Jeli jsme s cestovkou s názvem CK Kudrna, kterou mohu jedině doporučit, určitě to nebylo naposledy. Zde si můžete přečíst den po dni mých útrap, přírodních krás a spousty jiných zážitků.
Příjemné čtení!

0. Den- 17.8 2015


Zhruba v osm hodin večer jsem se rozhodla jít balit. Je fakt, že kvůli místu v batohu přemýšlíte i nad tím, jestli dát do kapsičky jednu ušní tyčinku navíc a jestli tam narvat ještě jedny kalhotky. Vlastně nevíte, do čeho jdete, absolutně netušíte, co vás daleko od domova čeká a jestli to vůbec přežijete. Nicméně jsem zabalila, jeden velký batoh, jeden VELKÝ příruční batoh a krabici s jídlem. Pak když se postavíte, krosna se 14 kg na zádech, vepředu příruční batoh a v rukách vaše strava na dalších 14 dní, tak si prostě pomyslíte, že tam umřete. S nervama a nastartovanou cestovní horečkou zalehnout a spát.

G-mail

24. února 2016 v 15:15 | Tereza
terezazizlavska13@gmail.com