Leden 2017

Úplný pocit štěstí

16. ledna 2017 v 14:13 | Tereza |  Ze života
Fotka uživatele Lukáš Gregor.

Znáte ten pocit, kdy jste zkrátka úplní, bez stresu, bez únavy a chcete prostě jen tak být? Znáte ten pocit úplného štěstí? Já ano. A mrzí mě, že ho nezažívám častěji.

Bylo to tehdy v Albánii, kdy jsem si toho tolik uvědomila. Tolik nových myšlenek, zážitků a čistého štěstí. Jela jsem do Albánie s tím, že si chci a musím naprosto vyčistit hlavu, že chci zase najít sama sebe. Nejenom, že se to povedlo, ale našla jsem tam člověka, který hledal totéž.

Tak nádherná rána, kdy bylo vstávání potěšením. Tolik ran a puchýřů. Tolik bolesti. I fyzické. Tak nádherná příroda, že si to ani neumíte představit. A tolik odhodlání, které bylo potřeba, abyste to všechno zvládli. A i přesto jsem se každé ráno budila šťastná jako nikdy. S úsměvem na rtech a natěšená na další den. Každým dnem jsem poznávala to úplné životní štěstí víc a víc. Bylo mi neuvěřitelně krásně. Cítila jsem se tak volná a statečná. Neměli bychom se takhle cítit den co den? Proč nám v to tolik věcí brání? Jediný, kdo s tím může něco udělat, jsme my sami. To my ovlivňujeme naše životní štěstí a spokojenost. A tak málo lidí si to uvědomuje. Snažím se vybavovat ty šťastné okamžiky v Albánii co nejčastěji. Chci, abych se takhle cítila i v tomhle uspěchaném životě. A zkusím pro to udělat všechno. A vy byste měli též. :)
Vánoce 2016

8. ledna 2017 v 18:18 | Tereza |  Ze života
Letošní Vánoce byly tak kouzelné, že si to snad ani neumíte představit. Hrozně jsem se těšila, jako každý rok, až uvidím ty rozzářené obličeje lidí, co mám ráda, až budou s očekáváním rozbalovat dárky a až budeme všichni pohromadě. Až všude budou kouzelná světýlka, byt bude provoněný cukrovím a spoustou jiných dobrot.

A až začnu vnímat tu neuvěřitelnou pohodu.

Jsme velká rodina, takže Štědrý den byl dlouhý a s mnoha stromečky! Když jsme zpívali všichni společně vánoční koledy, (i když hrozně falešně a vtipně, ale to vůbec nevadí), skoro jsem se rozbrečela, protože mi zase znova došlo, jak úžasnou rodinu mám.

Absolutně jsem nečekala, že dostanu tolik dárků a ještě všechny tak krásné. Snad jsem to všem těmi svými vrátila :) Tentokrát jsem se snažila i o hezčí zabalení, které mělo velký úspěch (dědeček si snad nechal i všechen balící papír krom cedulek) A zkusila jsem i nějaké DIY, v podobě zavařovací sklenice, do které můžete dát prakticky cokoliv, já do ní dala lak na nehty a dvě skvělé masky na obličej, všechno v barvách oceánu a hezky sklenici vyzdobila:) No, letošní Vánoce byly ve znamení

jednorožců, Intimissimi, cedulek a lososů

A jaké Vánoce jste měli Vy?Vítám v rodině nového člena!

1. ledna 2017 v 19:33 | Tereza |  Ze života
Tímto bych chtěla přivítat Terinku u nás v rodině a ukázat ji i Vám!:) Je to neuvěřitelnej mazel, pořád mě pusinkuje a má zkrátka úžasnej život, pořád něco papá, spí nebo si hraje.

A JE TAK ÚŽASNÁ A KRÁSNÁ, ŽE JI ZKRÁTKA MUSÍTE VIDĚT.

Článek jsem zařadila do tématu týdne, protože jsem se půl roku rozhodovala, zda si kočku pořídit, nebo ne. A kdybych se nerozhoupala, neměla bych doma tohle zlatíčko který mi neustále přede na hrudi. Miluju ji nadevše a zkrátka se ze mě stala absolutní kočkomilka. Jsou to tak úžasná stvoření, nebudu se s váma přít, že jsou kočky lepší než pejskové, nebudu! Prostě jsou!